TECHNINIAI VERTIMAI

Lietuvai vis labiau įsiliejant į tarptautines rinkas, vis dažniau prireikia versti iš lietuvių kalbos arba į lietuvių kalbą savo eksportuojamų arba iš kitų šalių importuojamų įvairių gaminių, įrenginių ir prietaisų aprašymus, instrukcijas ir naudotojo vadovus. Verčiant techninius tekstus, neužtenka būti vien geru vertėju, reikia išmanyti ir techninę dalį – įsivaizduoti, kaip veikia įrenginys, žinoti terminologiją ir išlaikyti logišką bei tikslų verčiamo techninio teksto išdėstymo stilių. Be to, techniniams vertimams dažnai prireikia specializuotų tos srities žodynų, kurių neturi kitų sričių vertėjai.
Vertimų biuras „Paroles" siūlo šias techninio vertimo paslaugas:

  • techniniai vertimai iš anglų kalbos į lietuvių ir techniniai vertimai iš rusų kalbos į lietuvių;
  • techniniai vertimai iš lietuvių kalbos į anglų ir techniniai vertimai iš lietuvių kalbos į rusų, iš anglų kalbos į rusų; iš rusų kalbos į anglų;
  • techninių instrukcijų, vartotojų vadovų vertimas;
  • konkursinės dokumentacijos vertimas;
  • produktų atitikimo sertifikatų vertimas.
Šiandien dažniausiai pageidaujama techninių vertimų iš lietuvių į rusų ir anglų kalbas. Užsisakę pas mus vertimą galite būti tikri, kad gausite kokybišką ir laiku atliktą darbą. Jeigu matysime, kad neturime specialisto, kuris galėtų išversti jūsų techninį tekstą, apie tai jus iš karto informuosime.
KIEK KAINUOJA TECHNINIS VERTIMAS IR KAIP JĮ UŽSAKYTI?
Vertimo kaina nustatoma atsižvelgus į teksto sudėtingumą, apimtį ir terminą, per kurį jį reikia išversti. Susisiekite su mumis dėl išsamesnės informacijos. Savo užklausą galite siųsti el. paštu info@paroles.lt, Skype alina.paroles; Viber/WhatsApp +37067479060 arba tiesiog paskambinkite telefonu +3707479060.

Atminkite – nustatyti tikslią kainą galėsime tik pamatę jūsų tekstą.
AR TECHNINIS VERTIMAS GALI BŪTI PATVIRTINTAS BIURO ANTSPAUDU?
Taip. Jeigu reikia, vertimų biuro antspaudu ir vertėjo parašu patvirtinsime, kad vertimas atitinka originalą, o tekstas išverstas tinkamai.
UŽKLAUSOS FORMA
Tel/ Viber / WhatsApp / Telegram
+370 674 79060
Upės g. 5, 209 kabinetas
Vilnius


Rekvizitai
MB "Tempus vernum"
Įm. kodas 303280927
IBAN: LT98 7300 0101 3892 6930
SWIFT: HABALT22
Bank: Swedbank, AB


Adresas