VERTIMO TVIRTINIMAS

Vertimų biure „Paroles" galite užsakyti notarinį vertimo tvirtinimą. Šiuo atveju vertėjo parašas, patvirtinantis, kad vertimas atitinka originalą, papildomai paliudijamas notaro parašu ir antspaudu. Tokio patvirtinimo dažnai reikalauja ne ES šalių institucijos, ypač Rusijos Federacijos, Baltarusijos Respublikos ir Ukrainos Respublikos.
Rekomenduojame iš anksto pasidomėti, ar užsienio įstaiga, kuriai planuojate teikti dokumentus, reikalauja notaro patvirtinimo („notarized translation"), nes dažniausiai jiems pakanka biuro patvirtinimo („certified translation"). Notaro patvirtinimas užtrunka ilgiau (įprasta tvarka jam prireikia 1–2 darbo dienų) ir kainuoja brangiau.
Notaro patvirtinimas netvirtina vertimo tikrumo, tik ant vertimo pasirašiusiojo vertėjo parašą.

NOTARO PATVIRTINIMAS
Vertimai tvirtinami biuro antspaudu tą pačią darbo dieną. Šiam tvirtinimui nereikia pristatyti originalaus dokumento, pakanka geros kokybės skenuotos arba fotografuotos kopijos, kuri vėliau bus surišta su vertimo kopija ir užantspauduota biuro antspaudu.
Taip pat tokio patvirtinimo reikia, jeigu planuojama legalizuoti dokumentą ir jo vertimą. Notarui tvirtinti būtina pristatyti dokumento originalą – vertimas gali būti tvirtinamas su juo arba jo kopija – kartu su vertėjo parašu, notariškai liudijamas ir originalaus dokumento nuorašas. Gali būti tvirtinami asmens dokumentų, įmonės steigimo dokumentų, dokumentų, patvirtinančių išsilavinimą arba kvalifikaciją, įgaliojimų ir sutarčių vertimai.
SVARBU:

Būtina turėti dokumento originalą (dokumentai, pasirašyti elektroniniu parašu netinkami). Vertimus surišame su originalais arba su notaro patvirtintomis kopijomis. Tokiam tvirtinimui reikia 1-3 darbo dienų.
BIURO PATVIRTINIMAS
Visus mūsų biure atliktus vertimus galime patvirtinti biuro antspaudu ir vertėjo parašu. Šis patvirtinimas įrodo, kad vertėjas yra susipažinęs su Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 235 straipsniu, nusakančiu atsakomybę už melagingą vertimą, ir patvirtina, kad vertimas visiškai atitinka originalą. Taip patvirtinti vertimai tinka stojant į užsienio šalių universitetus, kreipiantis dėl išmokų, darbo ir pan.
Taip pat biuro antspaudu tvirtinami dokumentų vertimai į lietuvių kalbą, kurie vėliau bus teikiami Migracijos departamentui, Civilinės metrikacijos skyriui, „Regitrai", Registrų centrui ir kitoms Lietuvos valstybinėms institucijoms. Svarbu – užsienyje išduoti dokumentai turi būti patvirtinti apostile, išskyrus Rusijos Federacijoje, Ukrainoje, Estijos Respublikoje, Latvijos Respublikoje, Moldovos Respublikoje išduotus dokumentus.
TURITE KLAUSIMŲ? MIELAI Į JUOS ATSAKYSIME!
UŽKLAUSOS FORMA
Tel/ Viber / WhatsApp / Telegram
+370 674 79060
Upės g. 5, 209 kabinetas
Vilnius


Rekvizitai
MB "Tempus vernum"
Įm. kodas 303280927
IBAN: LT98 7300 0101 3892 6930
SWIFT: HABALT22
Bank: Swedbank, AB


Adresas