BRANDOS ATESTATŲ VERTIMAS

Diplomų vertimas. Asmens dokumentų vertimas
Planuojate studijuoti arba dirbti užsienyje? Nepamirškite atlikti visų reikiamų dokumentų vertimų. Tarp dažniausiai pasitaikančių išvykimui reikalingų dokumentų verta paminėti asmens dokumentą, gimimo liudijimą, santuokos liudijimą, pažymą apie teistumą; prie papildomų dokumentų – pažyma apie deklaruotą gyvenamąją vietą, pažyma apie šeiminę padėtį, pažyma iš gydytojo apie bendrą sveikatos būklę (visada reikalaujama stojant į Lenkijos universitetus), vairuotojo pažymėjimas ir t.t. Žinoma, svarbūs ne tik įvairūs liudijimai ir pažymos, bet ir diplomai – dažnas darbdavys paprašo diplomo kopijos, o ką jau kalbėti apie universitetus.
Prieš pateikdami dokumentus vertimų biurui, pasidomėkite ar yra reikalaujamas legalizavimas (patvirtinimas pažyma – Apostille) ir jeigu taip –jūsų dokumentus legalizuoti (patvirtinti Apostille) gali ir mūsų vertimų biuro atstovas.
Atvykdami į vertimų biurą su savimi būtinai turėkite verčiamų dokumentų originalus arba notariškai patvirtintas kopijas – šiuos dokumentus reikės palikti biure iki užsakymo įvykdymo pabaigos. Originalūs dokumentai bus kopijuojami ir jų kopija kartu su vertimu bus tvirtinami notaro antspaudais. Dažniausiai asmens dokumentų, diplomų ir brandos atestatų vertimas ir notaro patvirtinimas užtrunka 1-2 darbo dienas, tačiau patariame neatidėti paskutiniam momentui.
Per pastaruosius kelerius metus išduoti universiteto diplomų priedai yra surašyti lietuvių ir anglų kalbomis, todėl dažniausiai į užsienio kalbą jie nėra verčiami (tačiau pavyzdžiui Prancūzijoje, Italijoje ir Rusijoje dažniausiai yra reikalaujami vertimai). Užtenka išversti patį diplomą bei notariškai patvirtinti priedo kopijas (nepamirškite, kad notaro antspaudas bus lietuvių kalba, tad ir jį reikėtų išversti).
Visu mūsų biure atlikti vertimai gali būti tvirtinami notaro (yra papildomų sąlygų) ar biuro antspaudais, jums tereikia surinkti visus reikiamus dokumentus, susisiekti su mumis ir susitarti dėl jums patogaus atvykimo laiko. Kad darbai vyktų greičiau, pradžioje galite atsiųsti skenuotus dokumentus ir tik vėliau užnešti originalus. Ir žinoma, būtinai kreipkitės esant papildomiems klausimams, mes visada esame pasiruošę padėti
Brandos atestato vertimo į anglų kalbą su notaro patvirtinimu
24 eurai

AKCIJA: 2 brandos atestatų vertimas
44 eurai

Universiteto diplomo vertimo į anglų kalbą su notaro patvirtinimu
16.50 eurų
TURITE KLAUSIMŲ? MIELAI Į JUOS ATSAKYSIME!
UŽKLAUSOS FORMA
Tel/ Viber / WhatsApp / Telegram
+370 674 79060
Upės g. 5, 209 kabinetas
Vilnius


Rekvizitai
MB "Tempus vernum"
Įm. kodas 303280927
IBAN: LT98 7300 0101 3892 6930
SWIFT: HABALT22
Bank: Swedbank, AB


Adresas